fbpx

Produktivita

Bezpečný HO

Práce z domu bez rizika? S námi je to hračka!

Jak zařídit, aby byly dopady epidemie na váš byznys co nejmenší? Umožněte svým zaměstnancům práci z domova! Ale bezpečně pro vaše data!

Letošní rok sotva začal a už mu vymysleli přiléhavý název „Rok izolace.“ Současná pandemie koronaviru (COVID-19) vyvolává obavy společenského i ekonomického rázu: Jde o neočekávanou katastrofu a její dlouhodobé dopady nejsou vůbec zřejmé.

Udržte byznys v chodu

Ale chmury stranou, je potřeba udržet životy, ekonomiku a podnikání v chodu! Práce z domova s sebou nese mnohá rizika pro citlivá firemní data. Vzdálený přístup, domácí síť, více nezabezpečených zařízení v ní… Mísení domácích a pracovních aktivit…

To všechno jsou velká rizika – zejména nezabezpečený přenos dat je pro hackery a různé kybernetické zločince největším lákadlem.

Stačí jeden phishingový email na soukromém počítači zaměstnance, napadený router nebo trocha sociálního inženýrství – a následky mohou být nedozírné

Jak na bezpečný vzdálený přístup

Naštěstí tyhle starosti nemusíte vůbec řešit. Společnost Veracomp spustila web Bezpečné IT z Domu, kde naleznete přehled praktických nástrojů pro zabezpečení vzdáleného přístupu a zefektivnění práce zaměstnanců.

A tyto nástroje jsou k dispozici po omezenou dobu zdarma!

A to už stojí za úvahu nebo vyzkoušení, že? Tak na nic nečekejte a prozkoumejte, s čím vám může řešení z porftolia Veracompu pomoci.

Sdílet:

Chcete dostávat měsíční přehled toho nejzajímavějšího z ICT Blogu?