fbpx

Produktivita

Integrace emailové bezpečnosti

Odhalte pokročilé emailové hrozby včas!

Jak se společnosti stále potýkají s pokročilými kybernetickými hrozbami, jsou zapotřebí nové přístupy, které pomohou výrazně snížit bezpečnostní riziko. Podle dostupných statistik pochází více než 90 % hrozeb z podvodných emailů. Výrobci bezpečnostních řešení Proofpoint a CrowdStrike proto spojily síly, aby poskytli zákazníkům komplexní zabezpečení – od emailu až po samotné zařízení uživatele.

V rámci tohoto technického partnerství se zaměřujeme na sdílenou vizi ochrany lidí a jejich zařízení před nejsofistikovanějšími hrozbami současnosti. Získáte další zabezpečení a také lepší viditelnost – bez dalších nákladů. Získáte také výhody integrace s těmito dvěma nejlepšími řešeními.

Co řeší Proofpoint

Proofpoint Targeted Attack Protection (TAP) vám pomůže udržet náskok před útočníky pomocí inovativního přístupu, který detekuje, analyzuje a blokuje pokročilé hrozby ještě předtím, než přijdou do vaší emailové schránky. Ochrana zahrnuje řešení proti ransomware a dalším pokročilým e-mailovým hrozbám fungujícím skrze škodlivé přílohy a adresy URL.

Co řeší CrowdStrike

Platforma CrowdStrike Falcon využívá cloudovou umělou inteligenci (AI) a nabízí ochranu v reálném čase a visibilitu procesů v síti v celém podniku. Firmy získají přehled o aktivitě koncových bodů v reálném čase, snadnou detekci hrozeb a možnost jejich rychlého zastavení.

Jak integrace funguje

  • Sdílené informace o hrozbách
    Integrace Proofpoint TAP a CrowdStrike Falcon umožňuje snadné sdílení informací o hrozbách. Emaily s přílohou jsou zpracovány v Proofpoint TAP sandboxu, kde analýza určí, zda je soubor škodlivý. Zároveň se Proofpoint TAP dotáže CrowdStrike Falcon X na reputaci souboru. Pakliže CrowdStrike ví, že soubor je škodlivý, předá informaci do Proofpoint TAP. Poté bude zprávě a souboru zablokován přístup ke koncovému uživateli. Tato inteligentní výměna dat pomůže bránit se před pokročilými cílenými útoky.
  • Vícevrstvá ochrana
    Pro vícevrstvou ochranu sdílí Proofpoint TAP informace o hrozbách s platformou CrowdStrike Falcon. V praxi to funguje tak, že když TAP zjistí, že e-mailem dorazil škodlivý soubor, dotáže se CrowdStrike Falcon X, zda má modul zpravodajství o souboru bližší informace. Je-li soubor v databázi veden coby škodlivý obsah, dojde k automatickému zablokování zprávy a uživatel je ochráněn. Pokud ale CrowdStrike soubor nezná, hash informace o nebezpečném souboru jsou přidány do seznamu Crowd Strike IOC a pokud se škodlivý soubor pokusí o spuštění, pokročilá ochrana mu v tom zabrání.

Hlavní přínosy integrovaného řešení Proofpoint a CrowdStrike

Integrace Proofpoint a CrowdStrike usnadňuje detekci a zastavení emailových hrozeb – poskytuje vylepšenou úroveň ochrany pro vaši firmu a zaměstnance.

• Využijte potenciál sdílení informací o kybernetických hrozbách
• Získejte vícevrstvou ochranu
• Zabezpečte zařízení a data organizací proti sofistikovanému malwaru
• Získejte okamžitý přehled a kontext o dění ve vaší síti

Zajímá-li vás nejpokročilejší řešení ochrany emailů pro firmy, navštivte náš webinář zdarma již 27. října!

Sdílet:
PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK

Posted by -
DALŠÍ ČLÁNEK

Posted by -

Chcete dostávat měsíční přehled toho nejzajímavějšího z ICT Blogu?