fbpx

Produktivita

Firewall nestačí

Firewall na všechno nestačí – moderní ochrana proti hrozbám

Sofistikovanost hrozeb roste – skokově. Nové druhy softwarových virů jsou velmi obtížně zjistitelné, využívají nejen všech možných slabin, ale i předností zabezpečení. Například znají
spouštěcí mechanismy zabezpečení, proto se šíří metodou, kterou neodhalí běžný antivirový program ani firewall. Se svým tvůrcem komunikují přes šifrovaný kanál a posílají mu jen nenápadně
malé kousky dat. Může se tak snadno stát, že dopadnete jako v NASA.

To neznamená, že jsou firewall a antivirus k ničemu! Jen je potřeba pamatovat na to, že jen tyto dva nástroje vás před všemi hrozbami neochrání. Pokud se stanete cílem na míru připraveného útoku, je více než pravděpodobné, že útočník ví, jak tyto překážky obejít – a poplach se nerozezní ani poté, co se něco stane.

S rostoucí sofistikovaností hrozeb totiž rostou i nároky na funkce bezpečnostních řešení – už se nestačí krýt jen z jedné strany, je potřeba být chráněný ze všech stran a pořád. A ideálně tak, že dokážu hrozbu nejen odhalit, ale i zastavit. A pokud možno automaticky.

Přesně tyto a další výhody přináší moderní bezpečnostní řešení od Veracompu. Skrze iniciativu Firewall nestačí chce upozorňovat na proměnu kybernetických hrozeb v čase, stejně tak na rostoucí požadavky na administrátory a IT oddělení obecně. A také nabízí unikátní řešení, které šetří čas, významně snižuje riziko hrozeb a z hlediska nákladů nezruinuje rozpočet.

Podívejte se na Firewall nestačí.cz a zjistěte prostřednictvím videí nebo e-booku víc o tom, jak můžete vaši firmu efektivně a snadno chránit. To nejcennější, co vaše firma má, jsou její data. Chraňte je!

Sdílet:
PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK

Posted by -

Chcete dostávat měsíční přehled toho nejzajímavějšího z ICT Blogu?